Prosím čekejte...


2Q==

Vlaďka Hlavsová – Porodní asistentka

Matka dvou dětí, privátní porodní asistentka s dlouholetou praxí a zakladatelka nestátního zdravotního zařízení porodních asistentek v Uherském Hradišti.

Přejít na web







Z

Energy Uherské Hradiště

Naše filozofie založená na celostním přístupu k člověku a chápe tělo i mysl jako propojené součásti jednoho energetického
systému.

Přejít na web







Z

SENZmedical

Je česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Naše produkty vyrábíme pouze z těch nejkvalitnějších surovin. Na trhu se pohybujeme již od roku 2014 a máme mnoho pozitivních ohlasů na naše výrobky. Naším hlavním odběratel produktů je MUDr. Emil Záhumenský, který se věnuje hlavně lidem s diabetem a má velké úspěchy při léčbě tzn. diabetické nohy. Jeho angiologickou a diabetologickou ordinaci a pediatrickou poradnu najdete v krajském městě Zlín.
 

Přejít na web


BEWIT

100% PŘÍRODNÍ VÝROBKY, KTERÉ PODPORUJÍ ČLOVĚKA NA JEHO CESTĚ ZA ZDRAVÝM A ŠŤASTNÝM ŽIVOTEM.

Jsme ryze česká firma nabízející esenciální oleje certifikované terapeutické kvality a další výrobky podporující zdravý životní styl společně s možností přímé spolupráce.Vy­rábíme a dodáváme esenciální oleje certifikované terapeutické kvality (CTEO®) a další přírodní výrobky podporující zdravý životní styl. Naši zákazníci je získávají prostřednictvím unikátního systému Osobní franšízy BEWIT.

Z

Přejít na web