Prosím čekejte...

Energy

Jako původní česká společnost jsme dokázali nejen efektivně propojit vlastní vývoj a výrobu, ale také najít jedinečný způsob, jakým se naše produkty
dostávají do rukou našich zákazníků.

Inovativní bylinné produkty, terapeutická i pěsticí kosmetika a veterinární produkty – všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbáme na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi odbornou veřejností,
lékařskými kruhy a terapeuty.

Respektujeme nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpáme ze znalostí
a zkušeností tradičních, medicínsko-filozofických u­čení.

Produkty a komplexní, citlivě nastavenou péči o zákazníka chápeme jako neoddělitelný celek. Kvalitní a hloubková diagnostika, přednášky, kurzy, vlastní magazín a odborné vzdělávání jsou jen částí široké nabídky, kterou pravidelně poskytujeme a rozšiřujeme pro všechny naše klienty.

Cítíme a pevně věříme, že lidský kontakt je i v dnešní době nenahraditelný. Proto neustále rozšiřujeme nejen seznam autorizovaných míst, kde lze získat naše produkty a neoddělitelnou péči, ale také země, ve kterých tyto služby poskytujeme. A protože energie nezná hranic, stejně i my vytváříme prostor, v němž se lze pohybovat bez jakéhokoliv omezení9k=


9k=
Dr. Nona

Od roku 1999 má firma „Dr. Nona International Ltd.” své zastoupení také v České Republice. Společnost od samého začátku působí v systému víceúrovňového marketingu a nabízí různé možnosti spolupráce a neomezené finanční možnosti. Naše kancelář se pak stará o registrované spolupracovníky a je prostředníkem mezi mateřskou firmou v Izraeli a našimi klienty.

Každý pracovní den obsluhujeme z naší kanceláře v Praze všechny naše Distributory a klienty po celé České republice. Snažíme přistupovat k našim povinnostem profesionálně a starat se o každého klienta s maximální péčí. I přes dvacetiletou praxi se snažíme každý den posouvat naše služby a přístup zase o kousek dál.

Díky reputaci, kterou si naše kancelář postupně vybudovala, obsluhujeme nejen území ČR, ale i některé další evropské státy např. Rakousko, Německo, Kypr, Španělsko, Slovinsko nebo Itálii.

Zveme všechny zájemce o produkty „Dr. Nona“, připojte se k nám!

9k= 2Q==


Bewit

Představte si, že v rukou držíte zhmotnění prastaré moudrosti, čisté přírody a opojných vůní. Alchymickou látku na pomezí materiálního a nemateriálního světa. Její síla je něžná i mocná zároveň. Dokáže ve vás zanechat nesmazatelný otisk a proměnit vás v hloubce vaší osobnosti. Působí na vaše emoce, nálady, pocity i imaginaci. Na vaše soustředění, výkon, vůli a vytrvalost.


2Q== 9k=

Objednejte zboží zde