Prosím čekejte...


2Q==

Jmenuji se Šárka Čechová a jsem certifikovaný poradce pro SUPERTRONIC firmy ENERGY Group a.s. Nabízím diagnostiku přístrojem SUPERTRONIC, kterým měřím celkový energetický stav organismu člověka metodou EAV podle profesora Volla. Pomocí této metody zjišťuji příčiny potíží člověka, popřípadě možnosti cílené detoxikace a celkového ozdravení organismu. 

Nabízím poradenství nejen s přípravky firmy Energy – přírodními produkty z kategorie potravinových doplňků a kosmetiky. Všechny přípravky jsou vyvinuty dle principů staré čínské medcíny s využitím nejnovějších technologií bioinformační medicíny a poznatků fytoterapie, homeopatie, krystalterapie a biorezonance. Dále poskytuji konzultace zaměřené na rozvoj osobnosti, uvolnění osobní i pracovní zátěže, uvolnění emočních bloků a rozvoj a práci s vlastní energií, s využitím principů etikoterapie.

V mé činnosti je mou radostí přivést klienta k jeho vlastní vnitřní moudrosti a tím i k jeho vrozené schopnosti uzdravit se a být svobodným. Napojme se na své vlastní přirozené léčivé schopnosti.